SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Opinie

Opinie

Kilka ciepłych słów od naszych klientów, którzy Nam zaufali i powierzyli nam jeden z najważniejszych dni w ich życiu, za co ogromnie dziękujemy!

 

„Bardzo profesjonalny Dj. Perfekcyjne ustawienie sceny – ładnie i schludnie bez wystających kabli. Wesele prowadzone pod gości – muzyka dopasowana do każdego przedziału wiekowego – stare i nowe hity oraz oczywiście nasze kawałki, wprowadzenie kilku zabaw, które motywowały gości do tańca. Na poprawinach podobnie, nie było opcji żeby parkiet był pusty 🙂 Goście byli nim zachwycenie – podobno jedno z lepszych wesel na których cześć z nich była 🙂 Jeżeli miałabym jeszcze raz szukać Dj na wesele bez najmniejszej chwili wahania dzwoniła bym do Dj Remix-a z nadzieją, że ma wolny termin. Z całego serca polecam 🙂 Jeszcze raz wielkie dzięki !!!”

Ewelina&Andrzej
16.06.2018r.
 

Pan Damian z Panią Kasią sprawili, że nasze wesele było fantastyczne!!!! Ciężki dym sprawił, że tańczyliśmy dosłownie w chmurach. My, Goście i obsługa sali byliśmy zachwyceni tym jak została poprowadzona zabawa weselna. Konkursy oczepinowe rewelacyjne, a zabawy w trakcie wesela porywały wszystkich. Muzyka rewelacyjna, dopasowana do gości. Poza przerwami na posiłki parkiet cały czas był zapewniony. Dziękujemy!!!

Monika&Bartłomiej
17.08.2019
 

Polecam z całego serca pana Damiana. Poprowadził wesele polsko-hiszpańskie na najwyższym poziomie. To profesjonalista w tym co robi. Kontakt cały czas super, spełnił nasze wszystkie oczekiwania i prośby. Muzyka dostosowana do każdego gustu muzycznego. Ciężki dym i zabawa z wybuchającym pudelkiem rewelacja!! Goście po weselu dzwonili i chwalili pana Damiana za organizację. Oświetlenie sceny super! Goście nie schodzili z parkietu! Polecam DJ Remix każdemu i na pewno was nie zawiedzie!

Marta&David
24.08.2019
 

Wszystkim polecamy! Pełen profesjonalizm, goście bawili się fantastycznie, a my jako para młoda byliśmy bardzo zadowoleni. Świetny kontakt i zrozumienie naszych muzycznych potrzeb w 100%, a przede wszystkich potrzeb muzycznych naszych gości, bo wesele jest dla nich 🙂 Jednym słowem: polecamy

Izabella&Piotr
13.08.2017
 

Damian to profesjonalista w każdym zakresie. Świetnie zorganizował wszystkie zabawy będące na moim weselu. Wielki plus za animacje, łączące tradycje ze współczesnością. Szczególnie polecam opcje dodatkowe: saksofon + wielki 100calowy telebim, na którym były wyświetlane zdjęcia. Można powiedzieć, że oferta Damiana jest w pełni kompleksowa, począwszy od saksofonu a skończywszy na napisie love.

Justyna&Grzegorz
16.08.2019

Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań

Zadzwoń lub umów spotkanie
to-topto-top