SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

pytania-i-odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Czy możemy mówić sobie po imieniu ?

Jak najbardziej TAK. Chcę być waszym przyjacielem, który przeprowadzi Was przez wszystkie weselne zakręty w sposób bezpieczny, z klasą oraz z uśmiechem na twarzy.

 

Jak możemy Ciebie lepiej poznać ?

Zachęcam do spotkania na żywo. Chętnie wysłucham Waszych oczekiwań i przedstawię plan działania idealnie dopasowany do Waszych potrzeb.

 

Jakie masz doświadczenie?

Doświadczenie to kluczowy element w każdej dziedzinie. Jestem z wykształcenia muzykiem i wiele lat grałem na różnych imprezach m.in przyjęciach weselnych. Jednocześnie cały czas występowałem jako DJ. Połączenie warsztatu muzyka oraz umiejętności didżejskich to idealna mieszanka.

 

Jak dokonać rezerwacji terminu?

Rezerwacji terminu można dokonać poprzez podpisanie umowy i wpłacenie zadatku. Zachęcam do spotkania, aby osobiście dopełnić wszelkich formalności, jednakże w momencie dzielącej nas zbyt dużej odległości istnieje możliwość podpisania umowy zdalnie.

 

Co gramy?

Repertuar jest bardzo zróżnicowany. Proponujemy niezapomniane przeboje i najnowsze hity polskiej oraz zagranicznej muzyki rozrywkowej. Żywiołowy rock’n’roll, niezapomniane przeboje lat 80-tych, taneczne rytmy z lat 90-tych
łączymy z piosenkami obecnie granymi w stacjach radiowych. Ostateczny repertuar ustalam wspólnie z klientami, biorąc pod uwagę ich preferencje i gusta muzyczne.

 

Na jakim obszarze świadczycie swoje usługi?

Gramy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

 

Czy spożywacie alkohol podczas imprez?

Nie spożywamy alkoholu podczas swojej pracy. Do świadczonych przez nas usług podchodzimy z należytym szacunkiem i profesjonalizmem.

 

Jakie usługi posiadacie w swojej ofercie?

Nasze usługi są kompleksowe. W swojej ofercie oprócz DJ-a posiadamy: fotobudkę, pirotechnikę sceniczną, artystów, auta do ślubu, dekoracje światłem, ciężki dym, nagłośnienie ślubu plenerowego. Każdy z klientów znajdzie dla siebie idealne połączenie.

Kiedy należy szukać oprawy muzycznej?

Muzyka na przyjęciu to jedna z najważniejszych rzeczy, bez której ciężko sobie wyobrazić dobrą zabawę. Jeśli chcecie mieć duży wybór usługodawców to najlepiej zacząć poszukiwania dwa lata wcześniej. Niestety pół roku wcześniej rozchwytywani usługodawcy zazwyczaj mają już zajęty termin.

Co myślisz o animacjach/zabawach podczas wesela lub imprez okolicznościowych ?

Animacje niewątpliwie integrują gości i są ważnym elementem każdego przyjęcia. Zabawy, które proponujemy są zawsze na poziomie i w dobrym tonie.

Ile trwają bloki muzyczne oraz kiedy są przerwy?

Na długość bloku muzycznego wpływa wiele czynników. Zawsze w pierwszej kolejności dostosowujemy się do harmonogramu posiłków. To przyjęcie wyznacza rytm, do którego my się dostosowujemy. Unikamy robienia przerw kiedy mamy pełen parkiet tańczących gości. Jednakże przerwa i regeneracja sił to też bardzo ważny element, który pomaga utrzymać odpowiednią dynamikę na całej imprezie.

Czy w trakcie posiłków też jest muzyka?

Oczywiście, podczas posiłków odtwarzamy muzykę dopasowaną do przerwy. Głośność jest tak dostosowana, aby każdy z gości mógł swobodnie rozmawiać.

Ile osób występuje na imprezie ?

Minimalny skład, który występuje na imprezie to dwie osoby (dj + konferansjerka). Taki duet zadba o to, aby Wasze wydarzenie przebiegało sprawnie i bez zbędnych przerw. Konferansjerka również świetnie opanuje cały harmonogram wydarzenia. Dodatkowe osoby są dobierane w zależności od zakresu usługi.

Nasza rodzina nie wyobraża sobie wesela bez zespołu, a my chcemy Dj-a. Co możesz nam poradzić?

Wiele Par Młodych zderza się z różną opinią swojej rodziny podczas organizacji wesela. Wychodzimy na przód potrzebie jaką jest muzyka na żywo na weselu. Współpracujemy z utalentowanymi i doświadczonymi muzykami ze znanych programów telewizyjnych. Połączenie występu DJ-a oraz występu muzyka wzbogaca i nadaje dodatkowej świeżości naszym realizacjom.

Zapytaj nas o wolny termin i ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań

Zadzwoń i umów spotkanie
to-topto-top